Głogów Gmina Miejska

 

 


Godziny otwarcia Przedszkola
Poniedziałek - Piątek, 6:00 - 16:30

 

 

 

 

Sześciolatek w szkole

                                                                                                                                           

"Każdy ma coś, co może dać innym”
Barbara Bush

Kochane  Przedszkolaki,  Szanowni  Rodzice!
Zapraszamy do aktywnego udziału w „Akcji PREZENTOWEJ” w której  przy  współudziale z FITNESSMANIĄ  STUDIO  w  Głogowie  pragniemy zebrać zabawki dla dzieci ze szpitali onkologicznych. Zabawki muszą być nowe ze względów higienicznych i bezpieczeństwa dzieci. Najlepiej sprawdzają się  klocki, gry, puzzle, lalki, samochody,  trochę mniej maskotki (szybko się brudzą, trudniej utrzymać je w czystości).W szpitalach w całej Polsce są dzieci w różnym wieku, fajnie gdyby znalazły się upominki dla  dzieci  z  każdej grupy wiekowej. Prezenty zostaną przekazane do Przylądka Nadziei i Fundacji Center Fighters, która obejmuje swoją opieką kilka szpitali onkologicznych w Polsce. 

ZBIÓRKA TRWA DO KOŃCA LISTOPADA.
Zachęcamy do udziału w akcji!
 
Podarunki  prosimy przekazywać do grup: „Pszczółek” i „Żabek”

   

alt 


10 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Jeża.  Dzieci z grupy Smerfów i Słoneczek ten dzień obchodziły 14 listopada 2018r. Tego dnia dzieci obejrzały prezentacje multimedialną, poznały wiele ciekawostek z ich życia, a co najważniejsze że jeże są pod ochrona. W tym dniu na twarzach dzieci gościł uśmiech. Dzieci uczestniczyły w zabawach i tańcach ruchowych związanych z kolczastym zwierzakiem. Na zakończenie zajęć dzieci wspólnie wykonały pracę plastyczną z której miały ogromna satysfakcje.

                                                                                                                                                                                                                                          K.Walas

We wtorek 13 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z żołnierzami ze Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów z Grupy Historycznej. W trakcie spotkania edukacyjnego przedszkolaki mogły zobaczyć jak wyglądały dawne mundury,  oraz   uposażenie polskiego żołnierza. Przypomnieliśmy sobie  o podstawowych wartościach jakimi kieruje się żołnierza, a są nimi: honor, odwaga i męstwo. Rozmawialiśmy  także o wartościach patriotycznych i symbolach narodowych. Spotkanie było bardzo wartościowe i pouczające. Dziękujemy panu Mariuszowi Jabłońskiemu  za poświęcony nam czas i zaangażowanie.

                                                                                                                                                               A.Masny