W dniu 15 listopada w grupie „Pszczółek” odbyła się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA.  Małe Pszczółeczki  weszły  do przedszkolnej  sali w rytm  muzyki  poloneza   .Dzieci  zaprezentowały rodzicom i zaproszonym gościom program artystyczny w trakcie którego wykonywały  zadania, którymi było między innymi: śpiewanie przedszkolnych  piosenek, recytowanie wierszy, zatańczenie tańca.  Na koniec dzieci złożyły uroczyste  ślubowanie. Przedszkolaki  z rąk pani dyrektor  i wychowawców grupy  otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz słodki upominek.  Wszystkie dzieci wystąpiły bardzo pięknie, były zaangażowane i przejęte uroczystością. Doskonale poradziły sobie    z pokonywaniem trudności , stresem jakim  był pierwszy występ przed tak ważną  i liczną publicznością.

alt    alt alt