W dniu 6 grudnia 2018r wszystkie dzieci do przedszkola przyszły ubrane na czerwono. Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały na Mikołaja. Po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadziły się w jednej sali i wspólnie obejrzały opowieść o św. Mikołaju, rozwiązywali zagadki związane z Mikołajem oraz śpiewali piosenki. Potem  dzieci rozeszły się do swoich sal i czekały na gościa. Każda grupa zaprezentowała się przed wyjątkowym gościem piosenkami i wierszykami, które wywarły na nim wspaniałe wrażenie.  Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Wizyta Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dzień w roku. Wszystkie grupy pracowicie przygotowywały się na to spotkanie.